HLAVNÁ STRÁNKA PRODUKTY LD-AGRO DINAMICA GENERALE BLU-JET CROPIO MX ADCON AVANT ORKEL MOONSYST DOPLNKY PROSPEKTY VÝVOJ E-AGRO KONTAKT Partnerská firma:

  Ponúkame vývoj a implementáciu inteligentných robotických technológií pre použitie v poľnohospodárstve. Vývoj vykonávame od začiatku presne na mieru a v úzkej spolupráci so zákazníkom. Tieto moderné technológie Vám dokážu značne prispieť k optimalizácií nákladov v neustále rozvíjajúcom sa konkurenčnom prostredí.

  Ak už by sa jednalo o automatický robotický prihrňovač krmiva, rozoznávanie rastlín pomocou automatickej detekcie kamerovým systémom, alebo automatizované meranie rôznych fyzikálnych veličín v skladoch, silách, alebo v silážnych jamách, radi Vám vypracujeme prípadovú štúdiu konkrétne pre Váš prípad a projekt zrealizujeme.

  Náš tím sa zameriava ako na softwarové, tak i na hardwarové súčasti vývoja a výroby. Inými slovami dokážeme od A po Z navrhnúť, vyvinúť a vyrobiť napríklad robotický podvozok vrátane softwarového ovládania, pričom používame najmodernejšie softwarové technológie, ako sú neurónové siete, a preto majú naše technológie vysokú mieru autonómnosti.

Vývoj na mieru - E-AGRO

Agrin, s. r. o. 2019                                                                                                  Partnerský web: http://www.atcz.cz